Philips170c6FS
Oldal: Témalista   1 / 1  
[#517] koskalajos témaindító hozzászólása2011. április 21. 18:51:58
Szia!
Szeretnék tanácsot kérni a fent említett monitorral kapcsolatban. Bekapcsolás után egy bizonyos idő után kikapcsol majd gondol egyet és vissza kapcsol, sajnos nincs benne rendszer.Amikor kikapcsol újraindítással sem lehet életet veri bele. Több számítógépen kipróbáltuk, mindegyiken ugyan azt csinálja.Cseréltük videókábel az sem segített rajta.Elvittük szerelőhöz amikor hazakerült egy kicsit tovább bírta a bekapcsolást mint előzőleg, de a hiba nem szűnt meg.Visszavittük és kérdeztük mit csinált vele, azt mondta hogy ki kellet cserélni pár kondit, és nála működött rendesen mert egy hétig volt nála. Tehát ez a hiba most is fenn áll.
Arra kérném a fórum olvasóit hogy aki esetleg találkozott ilyen jelenséggel vagy hasonlóval írja meg ide a megnyitott témába. Köszönettel vennék minden jó tanácsot. Üdvözlettel, Koska Ljos
 
[#520] FeryService válasza [#517] koskalajos hozzászólására2011. április 22. 08:36:50
Szia
Első körben a tápegység összes elektrolit kondiját cseréld ki, ugyanolyan értékekre, fesztűrésbe lehet kicsit nagyobb is.
Aztán meglátjuk...
Fery
 
[#560] koskalajos válasza [#517] koskalajos hozzászólására2011. május 15. 11:51:48
Szia!
Óvatosságból nem válaszolta, mert eddig tartott a tesztelés.
Úgy néz ki hogy hibátlan, mostanáig nem kapcsolt ki. Mint említettem szerelőnél volt,és most is ő csinálta meg.
Elmondtam neki amit tanácsoltál hogy minden kondit amit talál a tápban cseréljen ki, valószínűleg megtette nem úgy mint első alkalommal mert most már 3hete működik.Ismét köszönöm a hasznos tanácsot! Minden jót kívánok,üdvözlettel Koska Lajos
 
[#565] FeryService válasza [#560] koskalajos hozzászólására2011. május 21. 00:37:35
Szia.
Nagyon szívesen, örülök, hogy tudtam segíteni.

Fery
 
[#30600] koskalajos hozzászólása2013. január 22. 20:48:00
Kedves Fery!
 
[#30601] koskalajos hozzászólása2013. január 22. 20:49:45
Kedves Fery szeretnék tanácsot kérni tv vásárlás témába.
 
[#30602] koskalajos hozzászólása2013. január 22. 20:54:59
de ha lehetne telefonon vagy Skye-on, ha ez lehetséges. Pár percet kérnék tőled. Üdvözlettel, Koska Lajos
 
Oldal: Témalista   1 / 1  
grandiloquent-yearly
grandiloquent-yearly
grandiloquent-yearly
grandiloquent-yearly