SAMPO KM777 (monitor)
Oldal: Témalista   2 / 2  
[#3] pgaudio válasza [#123] FeryService hozzászólására2008. július 4. 09:36:49
Sajnos a tőbbi kollega se fűz sok reményt az új sorkimenő beszerzésére. De itthon van egy monitor alaplapom aminek a felépítése szinte ugyanaz mint ennek a SAMPO-nak úgyanaz a táp stb... A sorkimenő is nagyon hasonlít sőt. ugyanúgy néz ki csak azon nincsenek csak gyári számok. A szakmai kérdés most jön, mivel ennek a monitornak nincs töb esélye beletehetem e probára a sorkimenőt? Én kiprobálnám mert szerintem ugyanaz mástnem pukk de nagy baj nem lehet!?
 
[#4] FeryService válasza [#3] pgaudio hozzászólására2008. július 4. 09:50:59
Na ezt meg tudom érteni. Sajnos monitorhoz régebben sem volt valami jó a sorkimenő ellátás de mára aztán végképp kihalt. Sajnos ha nem ugyanaz a kutya abból lehet baj, mivel teljesen máshol vannak a tekercsek. Lehet, hogy egyszerüen csak nem indul, de lehet az is hogy a másfajta tekercskiosztás miatt rövidzár lesz a dologból és akkor füstöl, és nagyobb lesz a kár mint volt. Csak akkor próbáld meg ha már végképp lemondtál a monitorról mert akkor már nincs veszteni valód. Ha a monitor nagyon hasonlít belül a másikhoz akkor lehet esélyed, de nagyon nézd át és hasonlitsd össze a két sorvégfokot különös tekintettel a tekercskiosztásra.
Fery
 
[#5] pgaudio válasza [#4] FeryService hozzászólására2008. július 4. 12:20:34
Szia
Néztem így jobban szemügyre véve, 2 láb távolság se egyezik meg, tehát felejtős.
Bontás a monitor :(
 
grandiloquent-yearly
grandiloquent-yearly
grandiloquent-yearly
grandiloquent-yearly